Turniej wiedzy pożarniczej

27 lutego w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miączynie zostały zorganizowane eliminacje gmminne Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Do budynku gimnajum przybyli uczniowie z całej gminy a zwyciężcy będą nas reprezentować w eliminacjach powiatowych w Zamościu.

Do turnieju przystąpili uczniowie naszej szkoły oraz uczniowie ze szkół podstawowych z naszej gminy. Konkurs rozgrywany był na nowych zasadach. W grupie starszej brali udział uczniowie gimnazjum oraz uczniowie klas VII ze szkół podstawowych. Natomiast w grupie młodszej brali udział uczniowie klas IV – VI ze szkół podstawowych.

Organizatorem była Gmina Miączyn a sędzią główną był pan Jarosław Stoń – osoba odpowiedzialna za organizację tego turnieju.

Wyniki klasyfikacji końcowej:

Grupa starsza

1. Michał Lickiewicz – SP Kotlice
  2. Robert Kościuk – SP Niewirków
  3. Maja Janeczko – SP Gdeszyn

Grupa młodsza

1. Kamil Muzyczuk – SP Niewirków
  2. Błażej Kowalczuk – SP Niewirków
  3. Patrycja Buczak – SP Zawalów

Życzymy zwyciężcom powodzenia w kolejnym etapie.