„POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ”

W naszej szkole trwa Ogólnopolska Akcja Charytatywna"POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ 2018”.Zgodnie z ideą i regulaminem Akcji  nie zbieramy pieniędzy, zbieramy tylko i wyłącznie dary rzeczowe: żywność długoterminową, słodycze, środki czystości i higieny osobistej. Dary można przynosić do wychowawców grup przedszkolnych/klas w dniach 05 - 14 grudnia 2018 r.

Sztab główny Akcji mieści się w Radiu Lublin SA. Zbiórki zaś odbywają się w wielu miastach, gminach i małych wioskach; wszędzie tam, gdzie na pomoc czekają dzieci, osoby samotne, starsze, które potrzebują pomocy materialnej. Zebrane dary wydawane są w ośrodkach pomocy społecznej – zawsze przed świętami Bożego Narodzenia, tak by każdy cieszył się z nadchodzących świąt.

Zebrane w naszej szkole artykuły w tym roku trafią do osób starszych, samotnych i oczywiście dzieci, które tego potrzebują. Jak co roku liczymy na dobre serca!

Sztab nr 329

Koordynatorzy akcji: pedagog szkolny, opiekunowie SU, wychowawcy grup/klas.